Documentele necesare accesării serviciilor destinate diminuării efectelor pandemiei asupra mediului economic

Documentele necesare accesării serviciilor destinate diminuării efectelor pandemiei asupra mediului economic vor fi transmise direct, prin email, agențiilor pentru ocuparea forței de muncă

Urmare a diminuării numărului de solicitări transmise de beneficiarii serviciilor de ocupare către agențiile pentru ocuparea forței de muncă, toate procedurile aferente măsurilor aplicate de ANOFM în contextul pandemiei generate de răspândirea virusului SARS-CoV-2, publicate în platforma aici.gov.ro, au fost dezactivate.

Pentru accesarea în continuare a acestor măsuri, documentele necesare vor fi transmise în format electronic la adresele de e-mail ale agențiilor pentru ocuparea forței de muncă, adrese ce se regăsesc în ANEXA la acest anunț.

Formularele necesare pentru accesarea serviciilor destinate diminuării efectelor pandemiei asupra mediului economic pot fi vizualizate pe site-ul ANOFM la secțiunea Persoane juridice/Formulare – https://www.anofm.ro/index.html?agentie=&categ=4&subcateg=12

De asemenea, pentru detalii suplimentare, agenții economici sunt rugați să contacteze agențiile teritoriale pentru ocuparea forței de muncă în raza cărora au sediul social.

ANEXA

Nr crt Judet Tipul institutiei Adresa de mail
1 Alba AJOFM alba@anofm.gov.ro
2 Arad AJOFM arad@anofm.gov.ro
3 Arges AJOFM arges@anofm.gov.ro
4 Bacau AJOFM bacau@anofm.gov.ro
5 Bihor AJOFM bihor@anofm.gov.ro
6 Bistrita-Nasaud AJOFM bistrita-nasaud@anofm.gov.ro
7 Botosani AJOFM botosani@anofm.gov.ro
8 Braila AJOFM braila@anofm.gov.ro
9 Brasov AJOFM brasov@anofm.gov.ro
10 Anofm ANOFM anofm@anofm.gov.ro
11 Bucuresti AMOFM bucuresti@anofm.gov.ro
12 Sector-1 ALOFM S1 sector-1@anofm.gov.ro
13 Sector-2 ALOFM S2 sector-2@anofm.gov.ro
14 Sector-3 ALOFM S3 sector-3@anofm.gov.ro
15 Sector-4 ALOFM S4 sector-4@anofm.gov.ro
16 Sector-5 ALOFM S5 sector-5@anofm.gov.ro
17 Sector-6 ALOFM S6 sector-6@anofm.gov.ro
18 Buzau AJOFM buzau@anofm.gov.ro
19 Calarasi AJOFM calarasi@anofm.gov.ro
20 Caras-Severin AJOFM caras-severin@anofm.gov.ro
21 Cluj AJOFM cluj@anofm.gov.ro
22 Covasna AJOFM covasna@anofm.gov.ro
23 Constanta AJOFM constanta@anofm.gov.ro
24 Dambovita AJOFM dambovita@anofm.gov.ro
25 Dolj AJOFM dolj@anofm.gov.ro
26 Galati AJOFM galati@anofm.gov.ro
27 Giurgiu AJOFM giurgiu@anofm.gov.ro
28 Gorj AJOFM gorj@anofm.gov.ro
29 Harghita AJOFM harghita@anofm.gov.ro
30 Hunedoara AJOFM hunedoara@anofm.gov.ro
31 Ialomita AJOFM ialomita@anofm.gov.ro
32 Iasi AJOFM iasi@anofm.gov.ro
33 Ilfov AJOFM ilfov@anofm.gov.ro
34 Maramures AJOFM maramures@anofm.gov.ro
35 Mehedinti AJOFM mehedinti@anofm.gov.ro
36 Mures AJOFM mures@anofm.gov.ro
37 Neamt AJOFM neamt@anofm.gov.ro
38 Olt AJOFM olt@anofm.gov.ro
39 Prahova AJOFM prahova@anofm.gov.ro
40 Salaj AJOFM salaj@anofm.gov.ro
41 Satu-Mare AJOFM satu-mare@anofm.gov.ro
42 Sibiu AJOFM sibiu@anofm.gov.ro
43 Suceava AJOFM suceava@anofm.gov.ro
44 Teleorman AJOFM teleorman@anofm.gov.ro
45 Timis AJOFM timis@anofm.gov.ro
46 Tulcea AJOFM tulcea@anofm.gov.ro
47 Valcea AJOFM valcea@anofm.gov.ro
48 Vaslui AJOFM vaslui@anofm.gov.ro
49 Vrancea AJOFM vrancea@anofm.gov.ro

Sursa: comunicat remis La pas prin Brasov

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.